Семен Семенченко: Люди сильніше олігархічної машини. Ми довели це в 2014 на Майдані і на Сході. У 2017 на Блокаді торгівлі на крові. Доведемо і зараз...

Семен Семенченко: Люди сильніше олігархічної машини. Ми довели це в 2014 на Майдані і на Сході. У 2017 на Блокаді торгівлі на крові. Доведемо і зараз...

Тижнева боротьба за наших арештованих добровольців в Тбілісі дала свої результати. На вулиці підходять прості люди, дізнаються, кажуть що їм соромно за грузинську владу яка так вчинила з хлопцями. Громадська думка на боці хлопців - вони прекрасно розуміють що в країні не існує будь яких протестів і звинувачення в організації "перевороту" для шести українців і одного грузинського добровольця (навіть з іржавим парабелумом і автоматними патронами) - нісенітниця.

Зрозуміло це і організаторам провокації. Тому додали жару. Вчора (з анонсом и в прайм тайм) по провладному каналу Імеді ТВ пройшла передача - калька Ахметовськiх сюжетів на ТРК Україна. "Готували провокації в Тбілісі" - тому що кореспондент Імеді (приїхав до Києва) взяв інтерв'ю у двох українських громадян. Ті звичайно ж "все знають" і докладно розповіли про "плани підготовки кривавим Семенченком" перевороту. Скільки "платили", що "задумували". Очевидно замовники провокації творчо переробили досвід російських "свідків розп'ятого хлопчика" зразка 2014 року - все бачили, все знають. Тільки з кадрами у них тепер туго.

Як "викривачів" використовуються все ті ж самі інформаційні повії що і в 2018 на Грушевського, 2017 на Блокаді, 2016 на протестах проти арешту добровольців, 2015 - про Дебальцеве, 2014 про блокаду конвоїв Ахметова. Одна з інформаційних повій - так званий "доброволець батальйону Донбас", що злив в влітку 2014 списки батальйону Донбас в мережу. Ніде не воював, займається п'ятий рік "викриттями злочинів Семенченка" і отримує для цього доступ до центральних телеканалів. Другий - та ж сама історія багаторічної інформаційної проституції - военослужащий ЗСУ, котрий видає себе за "командира батальйону Донбас" (до якого з 2015 року не має ніякого відношення). Як тільки десь звучить прізвище Семенченка його відразу виводять на телеканали (в основному Ахметова) і включають його в режимі "Пресконференція і викриття". Між "страшними викриттями" - кадри в котрих марширують по Києву ... бійці "Національних Дружин". Причому тут "Національні дружини" до Саакашвілі або "Донбасу" і навіщо ними лякати грузинських глядачів зрозуміло-16 грудня інавгурація президента Грузії і людей заздалегідь залякують щоб вони не виходили протестувати. У нас таке також було - коли лякали людей "грузинськими снайперами на Майдані".

За ніч вся ця бодяга отримала український переклад і зараз активно розганяється по мережі. Навіщо? Ну треба ж продовжувати дискредитацію добровольців? Потрібно якось оживити згаслий міф що "Семенченко втравив нас в міжнародний скандал" А якщо скандалу немає - зобразимо його по провладному каналу грузинського ТБ (в рамках олігархічної взаємодопомоги) і з українським перекладом запустимо в Україні. Все це звичайно захоплююче і пізнавально, хоча впевнений - грузинське суспільство розбереться. Продовжує шокувати одне. До сих пір український консул (в порушенні Закону про дипломатичну службу і ряду інструкцій МЗС) так і не відвідав українських громадян у в'язниці. Взагалі жодного разу з ними не зустрічався. І дуже погано що українські політики замість турботи про своїх громадян топлять їх. Декілька тисяч добровольців по українських тюрмах, частина в російських, тепер прийшла черга політичних тюрем Тбілісі? Що ж, якщо вам плювати то за хлопців будемо битися ми разом з їхніми родичами. Мені особисто ніхто не пред'являв ніяких звинувачень і навіть не опитував. Але я буду продовжувати боротися в Тбілісі, носити хлопцям передачі, працювати з їх адвокатами і розповідати правду грузинському суспільству. А ті хто читає зараз ці рядки зможе допомогти навіть простим репостом. Люди сильніше олігархічної машіни. Ми довели це в 2014 на Майдані і на Сході. У 2017 на Блокаді торгівлі на крові. Доведемо і зараз.

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- Срочное заявление Путина о Зеленском
- 200 скорых, на которых попиарился Президент Зеленский, оказались подарком олигарха Ахметова
- Вот, что случилось с римскими солдатами, распявшими Христа
- В АП объяснили, почему Зеленский отменил 161 указ предыдущих президентов
- Президент Зеленский рассказал, чего потребовал от олигархов Ахметова, Коломойского и Пинчука
- В Тбилиси протестующие штурмом взяли парламент
- Зеленский объявил конкурс на должность руководителя Государственного управления делами
- Знала и молчала: стало известно, кто покрывал убийцу девочки под Одессой
- У Зеленского прокомментировали решение КСУ
- ГБР вызвало на допросы Макеенко (владелец ТК "Прямой") и Тигипко. На очереди Порошенко, – Труба
- Михаил Чаплыга: Иван Баканов! Требую от вас уважения к моему президенту! Де отчет?
- Поляки подсчитали, сколько украинцев постоянно у них работают
- Зеленский отменил 159 указов Кравчука, Кучмы, Ющенко и Януковича
- СРОЧНО: Россияне тупо разбирают на металл границу с Украиной. А что Вы знаете о "стене Яценюка"? ФОТО
- Зеленский отменил указ Кучмы об обязательной школьной форме
10:50Декабрь, 10 2018 807

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю