Бізнес в шоці! Хто платить білі зарплати, заплатить більше ЄСВ. Уряд латає «дірки» Пенсійного фонду

Бізнес в шоці! Хто платить білі зарплати, заплатить більше ЄСВ. Уряд латає «дірки» Пенсійного фонду

Ті, хто не закрили свій неактивний ФОП, коли впроваджували обов’язкову сплату ЄСВ, можуть отримати заборону виїзду за кордон, заборону керування авто тощо, поки не буде сплачений борг.

Так Уряд закриває «дірки» Пенсійного фонду.
Урядова ініціатива, яка вчора була схвалена на засіданні Кабінету Міністрів, передбачає, що директори компаній тепер мають отримували щонайменше дві мінімальні зарплати на місяць, відповідно сплачувати мінімум два мінімальні розміри ЄСВ.
Зараз, якщо зарплата перевищує 62 тис грн, то 22% ЄСВ нараховується тільки до цієї суми, на все, що більше – ЄСВ не нараховується. Уряд пропонує фактично скасувати це. На зарплати до 104 тис грн нараховуватиметься 22%, а на все що вище – також, але менший відсоток.
Ті, хто не закрили свій неактивний ФОП, коли впроваджували обов’язкову сплату ЄСВ, можуть неочікувано отримати заборону виїзду за кордон, заборону керування автомобілем тощо, поки не буде сплачений борг.

Міністр соцполітики каже, що все це дасть 10 млрд грн. Тобто 12 мільйонів пенсіонерів зможуть додатково отримати 69 грн 44 коп. на місяць.
Цей кейс яскраво демонструє, що стимулів для підприємців та зростання економіки в бюджеті 2019 року немає. Влада збирається і далі їхати на тому, хто везе, та ще й удавку йому на шиї затягнути. Не під силу владі виявилось наповнити бюджет за рахунок припинення схем на митниці. Тому з’явились ці фіскальні фантазіі. Такі ініціативи шкідливі для білого бізнесу та мають йти в смітник!

Тетяна Острікова

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Черчилль: если премьер оступился - прикройте его, если ошибся - помогите ему, если заснул - не будите... но если это плохой премьер - отправьте его на "убой"...
- Назар Приходько: Михайла Саакашвілі немає навіть в розширенному списку кандидатур на Прем'єр-міністра
- Семен Семенченко: Тепер це «День опору Криму російської окупації»? Який ще нах «опір»? У фб?
- Тигипко токсичен абсолютно для всех
- В Украине стали забирать водительские удостоверения за неуплату алиментов
- Читал вот недавно о цирке Барнума - «Так возник «цирк уродов». И вспомнил о Кабмине - ведь похоже!
- Тигипко, это назад в будущее!
- Чек и кэшбек. В налоговой рассказали, как украинцы смогут "стучать" на бизнесменов, возвращать деньги за товар, а его оставлять себе
- "Не выпускают даже на глоток воздуха". Украинец, которого не пустили на самолет из Уханя, попросил помощи у президента Зеленского. ВИДЕО
- Борьба Украины не должна быть забыта Западом
18:56Ноябрь, 15 2018 972

► РЕЗОНАНС
недели
месяца