Чи будуть закривати кордони України у разі мобілізації?

Чи будуть закривати кордони України у разі мобілізації?

Генерал ЗСУ нагадав, що 7 – 8 років тому люди десятками тисяч люди тікали або ховалися від мобілізації за кордоном

Верховна Рада дозволила президентові проводити мобілізацію резервістів в обхід парламенту. Передбачається, що їхня мобілізація можлива упродовж доби в разі загострення ситуації на фронті або під час порушення кордонів України.

Україна має важкий досвід мобілізації у 2014 – 2015 роках. Але тоді ситуація була значно гіршою, ніж зараз, зокрема завдяки матеріально-технічному забезпеченню. Таку думку в програмі “Перехресний допит” озвучив генерал Збройних сил України та колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

Він зауважив, що для того, аби бути готовим, потрібно проводити тренування щодо спроможності мобілізаційних заходів. Залишається питання: чи ухвалять відповідне рішення в Україні, чи побояться обвинувачень з боку Росії про нібито початок мобілізації.

“Щодо мобілізації – поки не поспішаймо. Спочатку проведемо нормальне оповіщення тих, кого вони планують призивати”, – зауважив Кривонос.

За словами генерала, перший фактор, який треба зробити в разі мобілізації, – закрити кордони.

В разі мобілізації потрібно закрити усі кордони. Щоб жоден громадянин України, який відповідно до Конституції, повинен захищати державу, не втік, – зазначив Кривонос.

Генерал ЗСУ нагадав, що так було 7 – 8 років тому. Тоді десятками тисяч люди тікали або ховалися від мобілізації за кордоном.


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Грёбаный Китай и проблема завершения войны в Украине
- Европарламент отказался признавать Путина легитимным президентом
- Диктатор Путин жаждет крови министра обороны Шойгу
- Ответ лингвиста: Пoчему русские так мало улыбаются?
- Чьи-то дроны атаковали два НПЗ в Краснодарском крае России
- Не хочет ни украинская держава, ни ее народ ничему учиться
- «Носорогизация» России
02:27Апрель, 12 2021 1906

ТОП Новости 
неделя
месяц