С.Стеценко: "Чому не в шанцях....?" Не пересмокчіть рошенок, контрактники. В них забагато шкідливих для здоров'я речовин. Кажете, армія поза політикою?  Ну-ну

С.Стеценко: "Чому не в шанцях....?" Не пересмокчіть рошенок, контрактники. В них забагато шкідливих для здоров'я речовин. Кажете, армія поза політикою? Ну-ну


Жодного разу не бачив на сторінках військових формувань жодного допису, жодного флеш-мобу військовиків проти корупції вищих державних чиновників і суддів. Жодного обурення розкраданням військового бюджету. Жодної незгоди з постачанням у військо негідної техніки і запчастин. Жодного протесту проти порушення прав віськовослужбовців. Жобної незгоди з мільярдними збагаченнями Ахмєтова, Новинського, Косюка, Пінчука, Порошенка під час зубожіння народу і під час війни. Але як тількирезидент дав команду обуритися молодиками з НК і НД, які вимагають від Порошенка відзвітувати за брехню і за крадіжки з бюджету його призначенців, одразу купа обурених дописів і світлин "чому не в шанцях". А спитати у свінарчуків, пашинських чи ахмєтових, чому не в шанцях, слабо? Риторичне питання, бо дійсно слабо.

Кажете, армія поза політикою? 
Ну-ну. Не пересмокчіть рошенок, контрактники. В них забагато шкідливих для здоров'я речовин.

Святослав Стеценко

 

P.S. Уточню. Ці події, що сталися на днях — це елемент однієї гри, яка показала, хто є хто. І я дуже розчарований у тих моїх побратимах, для яких слово "служити" є синонімом підтримки тих, при кому просто живеться добре. І для кого влада, яка б вона не була, є незламних авторитетом. Це не позиція воїна. Присягали ви НАРОДУ, а не Порошенку.

Я також не є сторонником НК та НД, зі зрозумілих причин. Пояснювати їх не буду, вони відомі адекватним людям, в яких в цьому хаосі ще лишився мозок. Там є відсоток ідейних та тих, хто воював з самого початку, але мало, та це не впливає на критичну масу.

І ще. Порох — не ворог Путіна (точніше, його ляльки, Путіна, скорше за все, давно нема в живих), це дві маріонетки одних господарів, що випивають кров (природні ресурси, надра, фінанси та людську силу), як у нас, так і за поребриком.

 

Денис Малыхин

 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Семён Глузман: как быть с откровенным проявлением зла со стороны цивилизованного Запада, поддерживающего разрушительные действия Ульяны Супрун? Кто ответит?
- "Карусели и голоса по 400 гривен". Полиция тормозит автобусы с бригадами профессиональных избирателей
- Нечестная игра: готовится масштабная фальсификация с избирательными бюллетенями — партия «Батькивщина»
- Волонтеры за «опрос Зеленского» получат по 1200 гривен
- Арахамия вдруг резко обоср@лся — источники
- Киев накрыла волна грабежей: на женщин нападают даже утром, а мужчин пытаются «нейтрализовать»... по голове
- Зеленский стал вторым Порошенко — экс-нардеп
- Олигархи впихивают д@рьмо, типа "новых" и вы опять надейтесь, а "новые" назначают старых и круг замкнулся!
- Разумков отказался участвовать во всеукраинском опросе: позиция председателя Верховной Рады
- Активистка Femen обнажилась перед Зеленским: видео
00:58Март, 11 2019 2923

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца