"Дєдушка" Зеленського. Що не так з Тігіпком?

"Дєдушка" Зеленського. Що не так з Тігіпком?

Два тижні тому дєдушка відсвіткував ювілей. 60 років. А сьогодні він – нове обличчя. Видно, справи у Зеленського геть кепські, якщо він повертає "політичних пенсіонерів". Тих, кого закликав "зробити разом"


Два тижні тому дєдушка відсвіткував ювілей. 60 років. А сьогодні він – нове обличчя. Ну як нове, потенційно нове. Бо цього дєдушку Зеленський розглядає в якості наступного прем'єра. Так би мовити, оновлює владу.

 

Про Тігіпка 12 вересня 2014-го Ще рік тому у своїй передвиборній програмі Зеленський інакше описував свою країну мрій: "Ми – це Народ України. Вони – це "політичні пенсіонери", які кочують із влади до опозиції, з партії в партію". І от політичного пенсіонера, члена 4 партій (поки що чотирьох) от-от мають призначити прем'єром в "країні мрій". Бо народ, виявляється, хоче міцного господарника.

А Зеленський же не лох, щоб не слухати власний народ... Чому Тігіпко підходить Зеленському? Бо дєдушка – флюгер звичайний, підлаштовується під найменший вітерець, який несе йому вигоду. І в свої 60 років "міцний господарник" буде підлаштовуватися під будь які забаганки молодого президента. Бо той здійснив мрію життя – призначив на жадану посаду. Для мене в тривалій політичній кар'єрі дєдушкі є два ключові моменти, за які політика Тігіпка потрібно було списувати.

Перший – це участь в акціях "Фашизм не пройдет". Ці акції регіонали влаштовували під наглядом росіян. Гасла поширювали телеканали регіоналів. До 2013-го було штучно творено істерію, що от прийдуть націоналісти і всіх повбивають.

"Антифашист" Тігіпко на акції у жовтні 2013-го. Таким чином готувалася анексія Криму та захоплення кількох областей. Уже у 2014-му це "фашизм не пройдет" я чув і в Криму, і на Донбасі. Поводири розбіглися, а в головах людей це залишилося...

Другий ключовий момент – кульмінація Майдану. Жертв могло бути менше, якби у лютому 2014-го Рада посипалася на пару днів раніше. Хоча б на один день. У ті дні регіонали хиталися. І частина з них орієнтувалася на Тігіпка. А він все ніяк не з'являвся у парламенті. Бо торгувався з режимом, який вже летів у прірву. Навіть у тих умовах Тігіпко розраховував отримати осаду прем'єра. Не вийшло. Тож у змінених умовах йому просто довелося швидко переорієнтовуватися.

Про Тігіпка 21 лютого 2014-го. Але навіть потім він до останнього тримався за Партію регоінів, сподівався стати кандидатом на посаду президента від регіоналів. І от тепер цей підстаркуватий флюгер може стати членом Зе-команди.

Видно, справи у Зеленського геть кепські, якщо він повертає "політичних пенсіонерів". Тих, кого закликав "зробити разом".

Олексій Братущак


Источник

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- КОШМАР! Итоги первого дня автофиксации нарушений ПДД!
- Отпуску — быть! Куда пустят украинцев летом
- На какие гадости Украине согласился Зеленский за 1,9 млрд.$ Текст Меморандума МВФ и объяснения нардепа Дубинского
- ТОП-коррупция под угрозой... Свершилось!
- В США началась гражданская война, которая закончится...
- Самый лучший город на Земле превращается в унылое г"вн"
- ENDED DOCTOR-DEATH SUPRUN - GO HOME! Министр Денис Степанов раскритиковал "адептов псевдомедреформы"
- ТЕПЛАЯ ВАННА? Офис президента хочет ограничить число журналистов, которые могут задавать вопросы Зеленскому
- ДА ОПЯТЬ! В Киеве психопат угрожал взорвать мост Метро. Полиция задержала невменяшку. Как это было. Фото. Видео
- О чем за спинами украинцев власть договаривается с кредиторами из МВФ, - Брифинг Юлии Тимошенко
15:58Февраль, 26 2020 1001

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца