БУЛАВА ЧИ СУМА

БУЛАВА ЧИ СУМА

Передсмертні судоми Порошенко переходять в спазми. Спазми Порошенко починають давити Україну і українців. Чому?


Спазми Порошенко починають давити Україну і українців. Чому? Тому, що кандидат юридичних наук імені Кідалова, бо захищав кандидатську дисертацію саме у вченій раді, яку очолює Ківалов, гарант конституції, бо давав присягу народові України на Острозькій біблії, навіть Томос завдяки кримінальному авторитетові Наріку привіз, руйнує свідомість суспільства. Руйнує через заклики до одного, а робить протилежне. Тільки за це стаття 111 ККУ передбачає позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років. Можливо саме через таку відповідальність за злочини, переважна більшість українських експертів і політтехнологів відмовились працювати під час виборчої кампанії на Порошенка. Тим не менш, деякі: Волох, Шрайк, Олєшко, Монова, Березовець, Казанжий, Корчинський – нажаль, цей перелік далеко не повний – погодились. Тим не менш, Порошенкові їх не вистачило і він замовив у свого партнера по бізнесу Путіна «політичних експертів» Ганапольського, Муждабаєва, Бабченка і добрий десяток покидьків рангом нижче. 
Стравлюючи ще навіть несформовані сегменти української нації, перелічені істоти під особистим керівництвом Петро Порошенкороздмухують українське середовище до стану істерики, коли переважна більшість людей у стані інформаційного шоку може зробити неусвідомлений крок. Але неусвідомлений крок це не кінцева мета. Кінцева мета – страх перед майбутнім невідомим, коли людина мимо своєї волі погоджується на той стан, який її не влаштовую, і віддає свій голос за наявну стабільність. 
Хочу нагадати всім прихільникам стабільності: найбільш усталена стабільність буває тільки на цвинтарі.
Якщо нова влада не відреагує на цей злочин відповідним до законодавства чином, він буде мати місце і на наступних виборах, коли нова влада миттєво стане старою. То чи варто чекати ще п’ять років?

 

Олександр Старіш

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Андрей Пальчевский: поезд ваш ушел... добрехались...
- Послание лузера: школьное сочинение Зе с трибуны Рады
- Мобилизация последних дней. Поможет ли "слугам народа" на местных выборах послание Зеленского
- Зеленский отчебучил полную хр@нь. ВИДЕО
- Кто выиграл на этой неделе конкурс «Тупой и еще тупее»
- Уходили "патриоты" на казенные харчи... ВИДЕО
- Украина Зеленского не сильно отличается от Украины Порошенко — Deutsche Welle
- Война COVID-19: почему Китай побеждает США — The NYT
- 35 тысяч за "бесплатное" лечение. Почему больным коронавирусом приходится платить в госклиниках
- В Верховном суде Украины работает в 22 раза больше людей, чем в США
23:56Апрель, 13 2019 1245

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца