ГОЛОС ПСА БАТЬКІВЩИНИ

ГОЛОС ПСА БАТЬКІВЩИНИ

Надпатриотичні партії «Голос», «ПЕС» і «Батьківщина» так боролися за Україну, що вирішили віддати – віце-спікера ВР – Медведчуку

Надпатриотичні партії «Голос», «ПЕС» і «Батьківщина» так боролися за державні посади України, що офіційно не домовляючись, вирішили віддати одну з ключових з них – віце-спікера ВР – відвертому українофобу Медведчуку. В цьому випадку позиція прокремлівського ОБзЖ на відміну від ГОЛОСу ПСА БАТЬКІВЩИНИ виглядає чи не порядною, бо Медведчук ніколи і не приховував свою проросійськість. А от Голос, ПЕС і Батьківщина стояли на Майданах. Стояли за Україну. За незалежність України. Але чи так це було насправді? Під час Революції Гідності писав, що всі оці, як вони самі стверджували і продовжують стверджувати, що вони проукраїнські, партії реально боролися не за Україну, але за прихильність Кремля. Багато хто за це мене лаяв. Багато хто відфрендив. Багато хто піддали анафемі. Але, вельмишановні, що ми бачимо зараз? Саме ГОЛОС ПСА БАТЬКІВЩИНИ вже не приховуючи працює на Росію.
Якщо, Господь, бережи Україну, десь на другий-третій рік Володимир Зеленський опиниться в якомусь Ростові, то виконувачем обов’язків президента України буде Віктор Медведчук. Невже хтось сумнівається, що і Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко це добре усвідомлюють?
Тільки не потрібно зайвих слів: «Слово висловлене є брехня», тим більше, що не по словах судять, а по справах. А справи у ГОЛОСу ПСА БАТЬКІВЩИНИ – проросійські, бо їх об’єднує не Україна, але Росія. Відповідно, право першої ночі належить пану Медведчуку, під чим і Голос, і ПЕС, і Батьківщина на даний час публічно підписались.
Що сказати? Гарно співають. Співають разом з часів Помаранчевої Революції.

 

Олександр Старіш

Поделиться​​ новостью:


- Должности главы КГГА не будет: у Зеленского анонсировали громкие реформы
- Три причины роспуска Зеленским ЦИК — эксперт
- Рента преткновения: почему бизнес против увеличения налога в угоду Коломойскому
- Возглавлявший коррупцию в Украине Порошенко теперь обеспокоен «узурпацией»
- В игру вступают США. Почему Пристайко отрекся от «формулы Штайнмайера»
- Гончарук пообещал, что украинских аграрных олигархов не будут поддерживать из бюджета
- Министр финансов сообщила, сколько денег заложили в бюджет на здоровье, культуру и образование
- Укранцев могут лишить безвиза? Названа возможная причина
- Верховный суд запретил полиции требовать водительское удостоверение
- Михаил Чаплыга: А вы продолжайте наматывать лапшу на уши об импичменте ))) Нах@р этот спам?
02:40Август, 22 2019 2383

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю