Хочете знати хто  пішов в СБУ і написав наклеп на Семена Семенченка?! Та не питання: знайомтесь - "Мєдвєдь"

Хочете знати хто пішов в СБУ і написав наклеп на Семена Семенченка?! Та не питання: знайомтесь - "Мєдвєдь"

Він же - Вадим Боровик. Людина, яку позбавили батьківських прав. Злодій. Вкрав кілька автомобілів (в т.ч. у своїх же побратимів), за що і був засуджений

Він же - Вадим Боровик. Людина, яку позбавили батьківських прав. Злодій - рецедивіст. Вкрав кілька автомобілів, за що і був засуджений. Ухилянт від сплати аліментів та кредитів...

Возможно, это изображение (4 человека и текст)

А про наявність дітей згадав лише тоді, коли клянчив в суді про пом'якшення. Нібито утримує. Почитайте, полюбуйтесь. Скріни поганенькі, але на них видно номер і судових справ і вироків. Перевірити в ЄРСР не важко...

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

Він же - помічений в лісі біля тренувального табору за кілька днів до того, як СБУ "героїчно" розкопали схрон зі зброєю... в тому ж лісі.

Обліко мораллє... Та і інші в цьому "процесі" - йому подібні.

Мєдвєдь, Мєдвєдь... Ти реально прославишся, і потрапиш в історію як ще одна іуда. Причому такий собі "зладєй", без героїки. Люди, в принципі,не люблять зрадників і стукачів... Але ще сильніше ненавидять тих, хто кидає напризволяще рідних дітей...

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

Возможно, это изображение (текст)

... скільки ти там по аліментах висиш? Сто штук, не менше вже, мабуть? То мо кантора пообіцяла тобі погасити борг. Хоча навряд чи... Тільки за ті гроші, що ти отримав за спижжені тачки можна було закрити аліменти. І до цих пір не платиш, да?

Кажу "тачки" - бо одну ти вкрав в побратимів. І не тільки тачку. Але тебе пожаліли і по суті простили...

Нет описания фото.

Ах, да... Може нагадати, як ти пішов, точніше - не потрапив в "Донкорп"? Побоявся поліграф прогодити... То мо ти не тільки злодій, а?

Кажуть - щоб дізнатись про людину, потрібно глянути - хто проти неї... Ну... Дивлячись на осіб, які зараз травлять і "стучать" на Семена вибір зробити не важко.

Возможно, это изображение (текст)

Народ України - вам би теж варто було замислитись і зважити і на слова і на вчинки Семенченко / його "опонентів".

Щось я так відчуваю - що про подвиги всіх цих "свідків" і "викривачів" скоро дізнається вся Україна. Там один Фагот чого вартий... Унікальний "ахвіцер", якого офіцерським судом засуджено за недостойну поведінку в бою і в полоні. Чи там Мелія - отой, хто вибухівку в руки дав Сенцову... Є багато і свідків і очевидців. Некст.

... І щось я так думаю - що судилище над Семеном може перетворитися на суд реально іменем України над його "обвинувальниками"

Р.S. Мєдвєдь, а на суди ти як збираєшся ходити? Там же ж ми будем. І Семен буде... твоїми стараннями. В очі як дивитись, норм?

Bogdan Vasiljovitch Ptaschnjk

Поделитесь с друзьями:


- Зеленский записал новое видеообращение. В нем он предложил встретиться Путину в любой точке Донбасса
- "Это сенсация!" Алексей Арестович заявил о прогрессе в переговорах о прекращении огня на Донбассе
- СБУ обратилась к украинцам с просьбой сообщать на телефон доверия о шпионах и беспилотниках
- Зеленский сделал всё, чтобы его ненавидели все. ВИДЕО
- Цифровое бессмертие
09:10Апрель, 08 2021 1401

 

 
неделя
месяц