Невже, знову голосувати за Порошенка?! Нового, вибіленого політологами і ділками від політики...

Невже, знову голосувати за Порошенка?! Нового, вибіленого політологами і ділками від політики...

А навіщо тоді стояв Майдан, який вони похирили?!!! Проситься інше слово, але ж Великодній піст....


От думаю собі: тут Marusya Zvirobiy поширила відео про своє ставлення до 2 туру та його кандидатів на пост Президента України.

І це відео не залишає мене в спокої. Перепощувати не буду. Ви всі знайдете його у неї на сторінці. Але, хотіла б сказати з того приводу пару слів.
Згодна з тим, що долбо*би ті, хто голосували за двох найгірших кандидатів. Це незаперечний факт. Але, що тепер, мені запхати голову в пісок?! І нехай хтось обирає за мене, бо я не хочу голосувати за «мудака», який говорить моєю рідною мовою, бреше на ній, мародерствує і заробляє на війні. 
Який, як ти, Марисю, справедливо закидаєш, не посадив посадив Добкіна, але посадив море воїнів, які захищали Україну. Ти його прихильниця, Marusya Zvirobiy?
Тоді я тебе не розумію! Ти готова відстоювати свою землю на війні, а мені пропонуєш відморозитися чи проголосувати за того, хто торгував і продавав усіх нас в роздріб і сукупно всі п’ять років війни, заробляючи на всьому, що рухається, не гребуючи навіть військовою сферою?! 
Ти готова пробачити йому Іловайськ і Дебальцево?! Чи тобі не знати, як тоді волали всі соціальні мережі про котел, який готується Росією, і у який не можна заводити наших воїнів. А потім, як усі просили негайно вивести їх звідтам, бо буде біда....
І що, де тепер усі ці Воїни, Добровольці, кращі з кращих наших дітей?! Чи про них нині хтось згадує у керівництві держави, чи вручають ордени та медалі їхнім родичам, чи надали їм пільги та статуси УБД за втрачених їхніх дітей?! 
І найголовніше: чи поніс хтось із командуючих відповідальність за ті сотні і сотні смертей?! Чи відповів за це Муженко?! Чи Порошенко?! Хто?!
А Ротердам+?!!! Ця брехня на всю державу і наглий заробіток на громадянах своєї держави, під час війни, тоді, коли люди з останнього тягнулися, щоб допомогти Добровольцям, Волонтерам і просто Військовим вистояти у цій страшній бойні! 
Я вже не згадую про останній скандал із друзями та соратниками по бізнесу Порошенка Свинарчуками, який підняли, мабуть, трохи запізно, журналісти.... І таких непочатий край.... Про швидкі допомоги на передовій, відремонтовані на заводі Порошенка ворожі катери, гармати, які саморозриваються і розривають усіх, хто поруч...Тобі мало?! Тоді доповниш список сама, коли розберешся.
Чи ти про це не чула, Марисю?! Може й не чула, не до того було. То тепер поцікався, розберися за кого ти агітуєш?! Бо тобі ж довіряють. На тебе рівняються. Тебе люблять.
Невже, знову голосувати за Порошенка?! Нового, вибіленого потужними політологами і ділками від політики...
А навіщо тоді стояв Майдан, який вони похирили?!!! Проситься інше слово, але ж Великодній піст....

 

Rocksolyana Khmara

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Социальная энтропия пострашнее физической - Кочетков
- О Л@х-Дауне... все по полочкам - Чаплыга. ВИДЕО
- Свежий Зе-видосик: "Будет ли локдаун в январе?"
- Украина - государство л@хов или страна катеров? ВИДЕО
- 66% украинцев доверяют доктору Комаровскому, министру МОЗ Степанову - 19%, "докторице смерть" Супрун - 15%
- Как будут обучать детей в школах во время локдауна: КГГА
- Протестующие предприниматели озвучили требования
- Зеленский уточнил, кто из ФОПов не получит 8 тыс.грн.
- Локдаун в Украине наступит с января
- Рада восстановила уголовную и административную ответственность за недостоверное декларирование
01:50Апрель, 06 2019 1426

Подпишитесь на телеграм-канал Новости Украины без цензуры, чтобы получать ясную, понятную и быструю информацию по реально важным событиям в Украине

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца