Про мітинги і марші, - Семенченко

Про мітинги і марші, - Семенченко

Метою бурхливої діяльності Порошенка зараз є відхід від кримінальної відповідальності за злочини і повернення позицій в грабежі України


Про сьогоднішні мітинги і марші. Поважаю всіх тих хто має свою точку зору і відстоює її. Я не за Зеленського або Порошенка, я за Україну. Я проти торгівлі з агресором і мінських договірняків, однак я також проти того щоб під виглядом боротьби з капітуляцією проходила легітимізація прямого путінського агента Порошенка. Метою його бурхливої діяльності зараз є відхід від кримінальної відповідальності за свої злочини і повернення своїх позицій в грабежі України. Ті хто заявляє про те що «я проти капітуляції, але не з порохом», «я маю до Порошенка питання, але я проти Зеленського» - лукавлять або помиляються.

Вихід на вулицю під керівництвом українських гнид (ким є Порошенко і його оточення) незалежно від ваших міфічних «питань до пороха» це зміцнення його позицій, Допомога йому в ухилянні від кримінальної відповідальності і повернення до влади. Всі фантазії на те що буде по іншому - це просто фантазії. Згадайте перший і другий Майдан. Скільки людей було «просто проти Кучми» і «не підтримувал сцену Майдану»? До влади все одно прийшли саме вони. Що робити? Все дуже просто. Організовуватися БЕЗ них. Гнати обслугу мародера і зрадника від себе до чортової матері. І висловлювати свій протест проти агресії московських вошей самим. Без українських гнид на чолі своїх колон.

Особисто я зі своїми бойовими побратимами також уважно буду спостерігати за переговорами в Нормандії. І реагувати на факти які ми побачимо, а не на пропагандистські завивання брехунів з багаторічним стажем. І на чолі наших колон не буде ні московських вошей ні українських гнид. Точно також як їх не було з нами на фронті, блокадах і акція протесту всі ці п'ять років. Бо не можливо перемогти одних під керівництво інших. Можна тільки ще на десятиліття продовжити біг по граблях по колу. Не для цього гинули наші побратими на фронті. Вони гинули за Україну. За неї ми боролися, боремося і будемо боротися.

Слава Україні

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Геополитика - что самое страшное для Украины
- Опять заблудились?! Российские опознавательные знаки на форме ОМОНа при подавлении протестов в Беларуси! ВИДЕО
- Лука – ноль и банкрот или царь уже ненастоящий!
- 70% украинцев считают, что страна движется не туда
- «Не соблюдались даже минимальные стандарты»
00:17Декабрь, 09 2019 6533

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца