Що повинні мати якісні косметичні та педикюрнікрісла? - beauty-market.com.ua

Що повинні мати якісні косметичні та педикюрнікрісла? - beauty-market.com.ua

Про практичність косметичних крісел свідчить ряд факторів, про які ви повинні пам'ятати

6l9Gd6RViFMVAhVq_4GXomxDAsgQ6MMl2CYIOqdzq5AylDIBKPCzKh-NAtwfk5uqJzTJB2z7UVH5N0Ri3K37LeGYsQ_LnDSPmSvmu-ifRbtUFSjpdVvU0DK2ZH-854F71q574nsNCo-7DsUG29XXKqz8MWh1x_B6rkpXJ9DX5BHKj9RFaMlbgNCjbSD0Og

 

Про практичність косметичних крісел свідчить ряд факторів, про які ви повинні пам'ятати. Почнемо з основного, і в той же час найголовнішого, зручності.

Велика кількість процедур по догляду за обличчям, шкірою або нігтями триває досить довго, особливо якщо клієнт вирішує отримати кілька послуг одночасно. Лежати або сидіти в одному положенні так довго може бути боляче, тому вам потрібно переконатися, що вам комфортно. Для цього в сидіннях і спинках якісних косметичних крісел найчастіше використовують губки і оббивні поролони високої щільності. Відрізняються комфортом і стійкістю до деформації. Це означає, що навіть після кількох годин обробки сидіння повертається до свого початкового вигляду.

Інша справа оббивка. Ми вже згадували, що її колір повинен відповідати загальному дизайну салону краси. Проте це не найголовніше. Зверніть увагу на те, з чого зроблена оббивка. Він не повинен вбирати рідину, і його очищення не може викликати проблем. Тому найчастіше використовується екошкіра, яка відрізняється цими особливостями і має елегантний зовнішній вигляд. Крім того, зверніть увагу на стійкість матеріалу до стирання. Зрештою, ви ж не хочете, щоб після кількох обробок на оббивці з’явилися дірки.

Знімні підлокітники – ще один аспект, про який слід ретельно подбати. Знявши їх, співробітник має кращий доступ до клієнта і не повинен приймати незручні пози для виконання своєї роботи. Якщо ви плануєте сконцентрувати свій бізнес на догляді за ногами, то можна вибрати педикюрне крісло. Мають окремі підніжки, які дозволяють піднімати тільки одну ногу. Практичним рішенням також є знімні подушки, що закривають лицьовий отвір у підголівниках. Це корисно, коли клієнту потрібно лягти на живіт, наприклад під час догляду за спиною або масажу.

 

Також зверніть увагу на основу, яка використовується в косметичному кріслі. Зазвичай доступні два варіанти - стійка з неслизькими накладками і мобільна з колесами. Перший корисний, коли немає необхідності постійно переміщати меблі. Накладки не тільки запобігають неконтрольованому переміщенню обладнання, але й захищають підлогу від подряпин. Мобільні косметичні крісла на колесах, в свою чергу, дозволяють зручно переміщати меблі з одного положення в інше.

Інтернет магазин професійного обладнання для для салонів краси, перукарень, товарів для манікюру та педікюру https://beauty-market.com.ua/ua/ пропоную якісні педикюрні крісла по вигідній ціні.


- Удар безпілотниками по базі стратегічних ракетоносців врятував Україну від ракетного залпу з трьох літаків РФ
- Идиоты в РФ приведут Украину к победе - Резников
- Власти дали прогноз на отсутствие света в Киевской области
- Поставки топлива в Украину: что происходит на рынке
- Путин вчера осознал — чувствовать себя в безопасности ни в москве, ни в сочи, ни на валдае он уже не сможет
07:39Ноябрь, 24 2022 553

ТОП Новости 
неделя
месяц