Встановлено вбивцю, що віддав наказ на бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитлікарні в Маріуполі

Встановлено вбивцю, що віддав наказ на бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитлікарні в Маріуполі

Час починати вбивати цих вибл*дків, разом з їхніми сім'ями

Ідентифіковано російського окупанта, який віддавав наказ про бомбардування Драмтеатру у Маріуполі і контролював його виконання.

На совісті загарбника також бомбардування пологового будинку та дитячої лікарні.

Воєнним злочинцем виявився командир військової частини, що бомбардувала Маріуполь, Сергій Атрощенко, він народився на Житомирщині.

Про це з посиланням на дані розслідувачів міжнародної спільноти InformNapalm написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Вбивцю маріупольців номер один встановлено. Того, хто надавав накази та контролював бомбардування Драмтеатру, пологового будинку та дитячої лікарні. З перших тижнів нами встановлено, що літаки, що бомбардували Маріуполь злітали з аеродрому Приморсько-Ахтарськ. Міжнародна спільнота InformNapalm оприлюднила дані командира військової частини літунів-бомбардувальників звідти. Той самий”, – зазначив Андрющенко.

Як встановили розслідувачі, накази на здійснення воєнних злочинів та бомбардування цивільних об’єктів, де люди намагалися сховатися від російських обстрілів, віддав уродженець української Житомирщини.

“Атрощенко Сергій Валерійович (рос. – Атрощенко Сергей Валерьевич), 05.05.1981 року народження. До слова, народився в місті Овруч, Житомирської області, Україна. Потім жив у російському Липецьку, потім був прописаний у Воронежі, Ленінський проспект буд.96а, кв. 89. Після цього деякий час був прописаний за місцем служби у в/ч 46451 у смт Гвардійське в окупованому Криму. Телефон: 79186505185, поштові адреси: serega.368@mail.ru, gn-grisha131@mail.ru. Мраzота. Докладемось всією командою, аби відплата відбулась раніш за деокупацію. Йому та всім літунам-вбивцям”, – написав радник міського голови Маріуполя.


- Вывод-то простой: Не надо было начинать «Киев за три дня» и стояло бы то Шебекино, как ни в чем ни бывало
- Матов не хватает! День не только трагедий, но и "зашкваров" власти
- Кремль приказал «кадыровцам» заменить «вагнеровцев» в Бахмуте
- СДД - сожрите друг друга! Пошел жесткий накат осло@бов Кадырова на куратора ЧВК "Вагнер" Евгения Пригожина
- Бумеранг войны возвращается в Москву
- Почти год прошел с того момента, как российская армия уже начала переходить к обороне - Алексей Арестович
- Беспилотники по Рублёвке - русская псевдоэлита в ах#е!
08:04Апрель, 21 2023 6583

ТОП Новости 
неделя
месяц