Зеленский и ломбарды (круглосуточно), - Чаплыга

Зеленский и ломбарды (круглосуточно), - Чаплыга

Кризис, крах экономики... Все это уже было в Украине... Зеленский еще тот Сталин... 33-й, голод, торгсин...

Кризис, крах экономики... Все это уже было в Украине... Зеленский еще тот Сталин... 33-й, голод, торгсин...

ТОРГЗІН - від словосполучення «торгівля з іноземцями».

Абревіатура «Торгзін» загалом є такою, яка обманює, оскільки близько 70% всіх цінностей, які скупив «Торгзін» (валюта, золото, срібло, діаманти, платина, твори мистецтва), близько 70% всіх доходів які отримав «Торгзін» надійшли від радянських громадян.

«Торгзін» створений за постановою голови Совнаркому Вячеслава Молотова 5 липня 1931.

Перед тим 3 листопада 1929 ліквідовано автономію українських трестів... а 11 січня 1930 скасовано самостійність кредитової кооперації УССР...

(чіткі аналогії з тим, що натворили злвнішні спекулянти зараз з нашим НБУ та державними монополіями).

 

Позбавивши УССР можливості маневру перед початком Голодомору, у структуру господарського життя було впроваджено найбільшу спекулятивну установу - «Торгзін».

Починаючи з січня 1932 система вже обслуговувала переважно «радграждан». В Україні 1932 рік — початок голодомору 1930-х років. Таким чином пріоритетом стає вилучення за безцінь у громадян СРСР золотовалютних та ювелірних цінностей, пропонуючи дефіцитні або критично необхідні товари за спекулятивними цінами.

Уряд позбавивши перед цим селян хліба та будь-яких засобів до існування, змусив їх купувати цей же насильно вилучений у них хліб за так зване побутове золото (кільця, сережки, інші прикраси, натільні хрестики тощо) і таким чином «вишукати» внутрішні резерви надходження валюти.

Система «торгзіну» скуповувало у населення золото за ціною набагато нижчою, ніж воно коштувало на світових біржах. Вироби приймались як брухт.

Золота обручка чи сережки оцінювалися у «Торгсіні» за ціною 100 грамів хліба чи крупи, а на кінець існування цієї контори 1936 року в українців були тотально вилучені всі золотовалютні цінності.

Динаміка операцій «Торгзіну» під час геноциду українців
В голодний 1933 рік в Україні кількість одиниць системи торгзіну неухильно зростала: у січні діяло 74, у липні — 249, а в серпні — 256 магазинів.

На жовтень 1933 в Україні діяло 263 магазина «Торгзіну», кожен з яких мав мережу приймоних пунктів, лавок, відділень. Найбільше — в Київській області (58 магазинів), найменше — в Донецькій (11 магазинів).

Керівник «Торгзіну» Артур Сташевський покладав на агентів «Торгзіну» конкретні завдання: вилучення у голодуючого населення золота, валюти, інших цінностей.

 

Миха Чаплыга


 

Читайте также!

 

 

 

 

- По поводу горящих НПЗ: Переносить войну на территорию России, и стратегически, и идеологически правильно
- Русские пидоры изменят цели атак до передачи оружия от США - ISW
- Конгресс проголосовал за запрет TikTok в США
- Ракеты Atacms для Украины: Главная интрига американской помощи
- Иран уже на пороге создания атомной бомбы - глава МАГАТЭ
- Повестки и ограничения для мужчин за границей: подробно
- Россиянцы применили новую тактику для ударов по Украине
01:42Апрель, 03 2020 2539

ТОП Новости 
неделя
месяц