Я раджу поповнити запас боєприпасів, - Семенченко

Я раджу поповнити запас боєприпасів, - Семенченко

Ситуацію повинні контролювати саме громадяни, а не зомбі - бидло для якого Україна - «ебуча країна фашистів»


Чому я раджу поповнити запас боєприпасів. Ще раз перегляньте вчорашнє відео з Борисполя. Вони поперлися в В'єтнам розкупив халявні туристичні тури. Під час світової епідемії. Коли інші люди (лохи в їх розумінні) відповідально сиділи вдома. Їх доставили додому безкоштовно. Умовою було 2 тижні обсервації в одному з готелів. Заради їх самих. Заради їх близьких. Заради всіх українців.

Це дике стадо не хоче себе в чомусь обмежувати. І воно ламає двері аеропорту з криками «ебуча Україна», «фашисти», «прорвали оборону». А далі подивіться реакцію «беркута». ВОНА НIЯКА. Її немає.

 

Та думка яку я хочу зараз довести зараз полягає не в прокльонах на голову «в'єтнамців». А звернути увагу на їх агресію i що саме так (якщо не гірше) ті кому належить захищати вас і будуть вести себе далі. Особливо коли подібні істоти почнуть збиватися в зграї, банди і стада. і боротися вже за інші свої забаганки.

Так це ще зараз. Ще навіть не пік епідемії. І ще навіть не позначилися економічні наслідки. Помножте можливі ситуації на кількість подібного бидла в нашій рідній країні, помножте її на можливі ситуації з погромами магазинів, аптек, вашого будинку (якщо так складеться). Розділіть її на те що в регіонах буде гірше ніж в Києві. І прислухайтеся до моєї поради. Згоден, менi легко поради давати. Зі мною поруч бойові товариші які навчені, організовані, мотивовані. У тому числі і на допомогу тим хто виявиться поруч з нами. Але не у всіх є така можливість. Звідти і порада.

Перегляньте ще раз це відео.

Подивіться на реакцію беркута. І докупите боєприпасів на легальну мисливську зброю. У нас в країні близько мільйона легальних одиниць. Досить щоб забезпечити безпеку своїх близьких, допомогти тим хто поруч. У США (де концентрація вільних людей велика) продаж боєприпасів підскочила в 4, а потім в 8 разів. Я все це вже бачив в Донецьку 2014 року в набагато більш простих умовах. Тому впевнений - ситуацію повинні контролювати саме громадяни, а не зомбі - бидло для якого Україна - «ебуча країна фашистів».

I все буде добре.

 

P.S. Зустрінете «українців» які прилетіли сьогодні з В'єтнаму - одзразу бийте в лоб без розмов. Це якщо особа чоловічої статі. Тільки що подивився відео з Борисполя. Дике стадо відмовилося від обсервації і проломилося через заблоковані двері аеропорту. А потім будуть плакати і просити вибачення у 30-50 чоловік яких кожен встигне заразити. І то якщо їх встановлять. Якщо не встановлять то будуть радіти що не вони померли а он та бабуся. Які ж люди бувають... Мразота.

 

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Может быть не революция, а бунт. ВИДЕО
- Семь причин, почему протесты в США — драма исторического масштаба и момент истины для президента Дональда Трампа
- Нардеп Ольга Стефанишина из "Голоса (соросятника)", сорвала собеседование у главы Минздрава Степанова
- Как к мoим нoгaм полетели чeлoвeчecкиe мacки
- Нікого пред'явити на взамін ЗЕ. Нема води в унітазі, щоб злити
- Что делать Зеленскому с мирными протестами в США?
- В Украине заработали мобильные сервисные центры МВД
- "Мыши съели почти 2700 вагонов зерна". Советник Авакова обвинил грызунов в убытках на 800 миллионов гривен
- Михаил Чаплыга: зачем было нужно открытие рынка земли - исключительно для распила земли между олигархами
- ПОЛНАЯ Ж@#А! Доходы госбюджета в мае упали на 38%
09:13Март, 30 2020 1126

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца